Szkolenia w MS Media

 

Z OKAZJI JUBILEUSZU 10 LAT ISTNIENIA
(i kilku innych Jubileuszy Szefa)

STUDIO MS MEDIA
zaprasza na:

ZIMOWE WARSZTATY LEKTORSKIE
24 i 25 lutego 2024 r., w godz. 9:30—18:30
dla 6 osób (TYLKO!) marzących o pracy lektora /lektorki
Będziecie pracować przed mikrofonem nad interpretacją tekstów, wymową, znajdować różnice w pracy przy filmach dokumentalnych, fabularnych oraz audiobook’ach. Dowiecie się, między innymi, że najważniejsze w czytaniu są kropka i przecinek a także dlaczego widzicie jedno a czytacie co innego.
Poznacie największe pułapki, które czyhają na zawodowego lektora i zrozumiecie dlaczego ta praca jest taka ciężka. Język kołkiem będzie Wam stawał na łamańcach dykcyjnych i gimnastyce twarzy. W ciągu dwóch dni każde z Was spędzi przed mikrofonem kilka godzin a Jego praca będzie na bieżąco komentowana i korygowana.
Warsztaty poprowadzi Maciek Szklarz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, przez ponad 25 lat „głos” Teleexpressu, mający 38 lat doświadczenia przed mikrofonem, członek-założyciel Stowarzyszenia Lektorów RP. Nagrał dziesiątki audiobook’ów, setki filmów fabularnych i dokumentalnych. Bywa reżyserem i aktorem dubbingowym, prowadzi spotkania biznesowe i koncerty. Przede wszystkim jednak kocha język polski walczy czynnie o jego honor w mowie i piśmie. Bez kompromisów!!!

Zgłoszenia do 11.02.2024 r. oraz informacje wyłącznie mailowo: studiomsmedia@gmail.com
Koszt warsztatów dwudniowych — 1.200 pln/osoba (cena brutto; wystawiamy faktury)
Zapewniamy napoje zimne i gorące, lunch oraz ciasto i ciastka (żeby Wam było trudniej)
Uczestnik warsztatów musi być pełnoletni. Oświadczenia RODO do podpisania przed rozpoczęciem zajęć.

2014-2024

Od marca 2024 r. zapraszamy również na Indywidualne Warsztaty Lektorskie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Zajęcia w Studiu MS MEDIA, w sesjach po dwie godziny zegarowe. Informacje: studiomsmedia@gmail.com

Pin It on Pinterest

Share This