O Nas

Firma MS MEDIA powstała w 2014 roku w Warszawie. We własnym STUDIU nagrywamy m. in.: reklamy, audiobook’i, zajmujemy się udźwiękowieniem filmów, realizowaniem polskich wersji językowych filmów fabularnych i animowanych (dubbing). Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce OFERTA.

W pracy korzystamy z najlepszego dostępnego na rynku sprzętu oraz oprogramowania. W nagraniach konkretnych projektów towarzyszą nam najlepsi lektorzy i aktorzy – Mistrzowie w swoim fachu.
Właścicielem, założycielem i Szefem MS MEDIA jest:

MACIEK SZKLARZ

czyli Lektor-Redaktor należący do naczelnych… chyba

Lektor, dziennikarz muzyczny, prezenter, bywa reżyserem i aktorem dubbingu, konferansjerem oraz tłumaczem, bezkompromisowo walczy o kulturę języka polskiego. Uwielbia podróże, wędkowanie, siatkówkę i piłkę nożną. Najmocniej kibicuje Synowi Filipowi, który poszedł w jego ślady – uwielbia kucharzyć i jest DJ’em oraz Córce Oli, która choć dopiero nastolatka, znakomicie mówi po angielsku i jeszcze lepiej tańczy.

Szczęśliwie zakochany w żonie Iwonie, którą uwielbia za Jej dobro, troskliwość, mądrość, szyk i niezrównaną elegancję.

Kiedy pod koniec lat 60-ych ubiegłego wieku w przedszkolu szalała grypa, różyczka albo świnka, Mama zabierała Maćka do pracy. Tam, w zakładowym Radiowęźle, zamiast bawić się w Kapitana Klossa, recytował wierszyki do mikrofonu. Wiele lat później, w bielskim Liceum im. Adama Asnyka założył, niezależne nawet od Dyrekcji, radyjko. Na krakowskiej Alma Mater, jeszcze podczas pierwszego roku studiów, zgłosił się do studenckiego radia ALMA skąd szybko trafił do Radia Kraków i Telewizji Kraków. Kolejne szlify dziennikarskie zdobywał w kraju i zagranicą. Radio SIGNAL, które założył w norweskim Stavanger, Radio Delta w Bielsku-Białej, TVP Katowice, Radio BIELSKO, Radio Zet, BBC i RMF FM – oto ważne przystanki w jego karierze i rozwoju.

Prawie 30 lat temu, podczas filmowych „Konfrontacji”, zadebiutował jako lektor filmowy. 27-go lipca 1998 roku został ulubionym „głosem” TELEEXPRESSU, w którym pracował aż do 31 grudnia 2023 r., a więc ponad 25 lat. Lecz to jedynie mała część Jego codziennych zajęć. Słychać Go w filmach fabularnych i dokumentalnych, serialach i programach reality TV, audiobook’ach oraz w polskim dubbingu. Czyta i mówi. Ładnie!

Pin It on Pinterest

Share This